Aula UMK

Kabaret NOWAKI

2021-12-09 19:00

9 grudnia 2021, godz. 19.00

Bilety w cenie od 70 do 90 PLN do nabycia online: www.kupbilecik.pl, www.kabaretowebilety.pl, wwww.biletyna.pl  oraz w księgarni PWN na ul. Reja 25, tel. 502 457 371

Najnowszy program Kabaretu Nowaki "Za granicą żartu" !!!

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/56296/Toru%C5%84/Kabaret+Nowaki/

Aula UMK