Aula UMK

Teatr Cieni TEULIS

2023-01-10 19:00

2 lutego 2023, godz. 19.00

Bilety w cenie od 59 do 89 PLN do nabycia online: www.pankoncert.pl, www.ebilet.pl

Teatr Cieni TEULIS-światowej sławy teatr cieni, rozpoznawany w wielu krajach Europy i innych kontynentów. Produkcja Teatru TEULIS to oryginalne połączenie wysokiej klasy akrobacji, teatru, iluzji optycznych, doskonałego akompaniamentu dźwiękowego i oszałamiających projekcji wideo.

Sztuka teatru ma wiek kilku tysięcy lat, ale w ostatniej dekadzie ten gatunek przeżywa ożywienie i bezprecedensową modernizację. Teatr cieni jest niezwykle prosty w idei i podlegają mu cuda transformacji. Konieczne jest tylko dla aktora, aby przejść do przezroczystego ekranu, jak dla publiczności rozpoczyna animację: ciemne postacie wyrastają ze sobą, są przekształcane, zmieniają Rozmiar.

Teatr Cieni Teulis udowadnia, że wszystkie fantazje można urzeczywistnić za pomocą cieni ludzkiego ciała. Zanurzysz się w fascynujące pokazy i zapierającą dech w piersiach choreografię, która z łatwością urzeknie twoje serce ... Teatr cieni TEULIS od 4 lat jest finalistą największych pokazów talentów we Włoszech, Turcji, Czechach i na Słowacji. Koncertował w Finlandii, Szwecji, Polsce, Czechach, na Białorusi w Japonii, 35 tysięcy widzów stanęło brawa dla artystów.

https://pankoncert.pl/teatr-cieni-torun/

https://sklep.ebilet.pl/32369622321725692

Aula UMK