Aula UMK

Koncert Accantus Live 2.0

2020-10-11 18:00

11 października 2020, godz. 18.00

Bilety w cenie od 80 do 150 PLN do nabycia online: www.goout.net.pl

Accantus Live Band w składzie: Tomek Boruch, Michał Chwała, Ada Dobrowolska/Kamila Fediuk, Paulina Kusa, Małgosia Latoszek, Kasia Mazurkiewicz, Artur Siejka, Artur Rapacz
 
Obsada na koncert w Toruniu:
Sylwia Banasik, Małgorzata Chruściel, Kamil Dominiak, Paulina Grochowska, Kuba Jurzyk, Zuzanna Makowska, Paweł Skiba, Janek Traczyk, Adrian Wiśniewski

Drodzy widzowie,

Niestety po raz kolejny mamy ten przykry obowiązek powiadomić Was o przeniesieniu koncertów "Accantus Live 2.0" w Częstochowie, Toruniu i Gdańsku. Walczyliśmy do końca, ale obecna sytuacja pandemiczna wyklucza możliwość zorganizowania ich w bezpieczny sposób i na wysokim poziomie, jaki chcemy Wam zagwarantować. Nie mogliśmy się doczekać tych koncertów - ale przyjdzie nam poczekać jeszcze trochę na wspólne spotkanie. Wszystkie zakupione przez Was do tej pory bilety zachowują ważność.

Dla wszystkich trzech koncertów udało nam się znaleźć nowe terminy w październiku. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim będą one odpowiadać, więc oczywiście gwarantujemy możliwość zwrotu pieniędzy za zakupione bilety - miejmy nadzieję, że tym razem już bez żadnych komplikacji. Obsada ponownie ulegnie lekkiej modyfikacji, dlatego koniecznie zapoznajcie się z nią przed podjęciem decyzji.

Niezmiennie dziękujemy za Wasze wsparcie i mamy nadzieję, że wytrzymacie razem z nami to czekanie na finał trasy. Tymczasem - widzimy się na YouTubie!

https://goout.net/pl/koncerty/accantus-live-2-0/pslre/+krcon/

 

Aula UMK