Aula UMK

Kabaret Pod Wyrwigroszem

2020-01-19 19:00

19 stycznia 2020, godz. 19.00

Bilety dostępne online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl oraz w sklepie Pamiątki RATUSZ – Toruń, Biurze Podróży VEOLIA Dworzec PKS ul. Dąbrowskiego – Toruń, bezpośrednio u organizatora Agencja Artystyczna TAMADA, tel. 501 754 011

Najnowszy, premierowy, jeszcze nie emitowany w TV jubileuszowy program z okazji 25 lecia pt. „Tra, ta, ta, ta” !!!

Aktorzy Kabaretu „Pod Wyrwigroszem” są z Krakowa, działają od ponad 25 lat na scenie co mówi samo za siebie, że tego kabaretu nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest ciągle w bardzo wysokiej formie. Podczas ich występów widz nie może nudzić się nawet na chwilkę.


Ich programy, to widowiska zabawne i dynamiczne, pełne drwiny i humoru. Najbardziej lubią się przebierać i parodiować. Wizytówka kabaretu sa parodie, a także zabawne skecze komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. Przyłożą każdemu, od gwiazd telewizji do szanowanych naukowców. Nie boją się też satyry politycznej.


 Tym razem zapraszają  na premierę najnowszego programu pt: „Tra,ta,ta,ta”, który nie był jeszcze emitowany w telewizji. To gwarancja udanej zabawy, mnóstwo śmiechu, cudowna atmosfera i odstresowanie od codzienności.

Nie można tego przegapić, bo jest szansa posłuchania tego wspaniałego kabaretu na żywo.
 Skąd tytuł: Tra ta ta ta”? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: nowy program „Kabaretu pod Wyrwigroszem” tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na krajobraz aktualnych wydarzeń. Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Zapewniamy Państwu dużo humoru i niezapomniane wrażenia.

Aula UMK